Jazykový kurz

Máte potenciálneho zamestnanca na prácu vo vašom zdravotníckom zariadení, ale on nevie po slovensky? Potom je naša ponuka práve pre Vás!

Vzhľadom na to, že mnohé zdravotnícke inštitúcie na Slovensku vyžadujú od uchádzačov, ktorí prichádzajú do práce, preukázať znalosť slovenského jazyka aspoň na základnej úrovni A2 – náš tím vyvinul špeciálne jazykové kurzy na školenie zdravotníckeho personálu.

Semináre sa konajú konzistentne raz za štvrťrok, objem kurzu je 104 akademických hodín. Kurz trvá približne 3 mesiace.

Rozvrh hodín je rozostavený veľmi prakticky: trikrát týždenne po 2 hodiny. Výučba sa koná vo večerných hodinách vo forme online lekcii na našej video platforme, čo uchádzačovi umožňuje efektívne si naplánovať deň a nezasahuje do jeho prípravy súvisiacej s ďalším zamestnaním vo vašej inštitúcii.

Kandidáti sú školení podľa špecializovaných slovenských učebníc pre lekárov a zdravotné sestry. V každej skupine nie je viac ako 12 ľudí, čo každému účastníkovi umožňuje aktívne sa zapojiť do procesu výuky a získať pre seba z štúdia maximum.

Kurz je konvenčne rozdelený na dve časti, počas ktorých sa váš budúci zamestnanec naučí základy všeobecného slovenského jazyka a základy slovenského zdravotníckeho jazyka. Získané znalosti budú na hodinách systematicky upevňované v praktickej (ústnej) a písomnej forme.

Garantujeme kvalitu výučby slovenského jazyka, pretože spolupracujeme iba s kvalifikovanými lektormi, ktorí sú rodení hovoriaci a už roky kandidátov vyučujú slovenský jazyk.

Program kurzu je koncipovaný tak, aby pre každého klienta bol poskytnutý individuálny prístup, podpora počas celého kurzu a ochota nášho tímu odpovedať na akékoľvek otázky. Preto môžete byť pokojní, lebo sa o celý proces školenia vašich kandidátov postará

Máte otázky alebo sa chcete dozvedieť viac? Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať!

Nenašli ste čo hľadáte?

Kontaktujte nás